ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Ім'я Автора №3

Додайте тут текст, присвячений автору інформаційних статей в блозі. Вкажіть його:

  • реальне ім'я і прізвище;
  • фотографію (розмір 397x397 пікселів);
  • коротку професійну біографію;
  • отримані сертифікати, нагороди і досягнення у вашій сфері діяльності;
  • посилання на соціальні мережі (не компанії, а людини).

Все це викликає довіру і є доказом вашої експертність в питанні.

Підписуйтесь в соціальних мережах

Всі статті автора

Монтаж електрики в новобудові: від планування до завершення фото
Монтаж електрики в новобудові: від планування до завершення
Сьогодні важко уявити повсякденне життя без доступу до електроенергії. Більшість обладнання, яке забезпечує комфортну діяльність у сучасному світі, працює на ній....
Облаштування ванної кімнати фото
Облаштування ванної кімнати
Ванна кімната – це «вишенька на торті»; особливий куточок в кожному домі, де комфорт та естетика поєднуються, створюючи унікальний простір для розслаблення та оздоровлення.
Як продовжити термін служби бойлера? фото
Як продовжити термін служби бойлера?
Часто ми забуваємо про наявність вдома водонагрівача до того моменту, поки він не починає створювати незручності або, що ще гірше, несподівано виходить з ладу. Регулярне технічне обслуговування водонагрівача є основним аспектом володіння будинком, що забезпечує довговічність, ефективність і безпеку цього важливого приладу.
Важливість щорічного обслуговування газового котла фото
Важливість щорічного обслуговування газового котла
Коли температура на вулиці падає, газовий котел стає фактично серцем вашої системи опалення, зберігаючи тепло та комфорт у вашому домі. Щоб забезпечити безперебійну роботу та довговічність котла, необхідне регулярне обслуговування.
Чому рекуператор повітря обов’язково треба мати у себе вдома? фото
Чому рекуператор повітря обов’язково треба мати у себе вдома?
Якість повітря всередині кожного приміщення, в яких ми щодня перебуваємо, серйозно впливає на якість нашого життя, здоров’я, а також працездатність.
«ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ» – ДОСВІДЧЕНА СЕРВІСНА КОМПАНІЯ В БАГАТЬОХ ГАЛУЗЯХ фото
«ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ» – ДОСВІДЧЕНА СЕРВІСНА КОМПАНІЯ В БАГАТЬОХ ГАЛУЗЯХ
«Територія Сервісу» - це компанія, яка вже багато років поспіль займається сервісним обслуговуванням сантехніки, електрики, газових та електричних котлів, теплових насосів, бойлерів, систем кондиціонування в Івано-Франківську та області.
АНДРІЙ КАРВАТКО - ТЕХНІЧНИЙ ДИРЕКТОР фото
АНДРІЙ КАРВАТКО - ТЕХНІЧНИЙ ДИРЕКТОР
Керує інженерною діяльністю підприємства. Напряму працює з клієнтами та постачальниками, організовує зустрічі, проводить домовленості. Робить розрахунки об’єктів, контролює поставки, закупівлю матеріалів та виконання робіт працівників. Здійcнює кoнтpoль y cфepі лoгіcтики.
ІВАН МОСЮК - ІНЖЕНЕР-ПРОЕКТУВАЛЬНИК фото
ІВАН МОСЮК - ІНЖЕНЕР-ПРОЕКТУВАЛЬНИК

Створює проекти, займається їх розробкою, плануванням та схематизацією. Мова йде як про будівельні об'єкти, так і окремі системи (опалення, водопостачання і т.д.). Безпосередньо спілкується із замовниками і погоджує завдання для кінцевого варіанту проекту.

ОЛЕКСАНДРА КАРВАТКО - БУХГАЛТЕР фото
ОЛЕКСАНДРА КАРВАТКО - БУХГАЛТЕР
Веде бухгалтерський облік та фінансову звітність замовлень. Готує та оформлює документи купівлі/продажу з клієнтами. Розраховує оклади та нараховує заробітну плату співробітникам. Ставить на баланс, списує або передає основні засоби, матеріальні цінності та інвентар.
МАРІЯ ГАВДУНИК - КОПІРАЙТЕР фото
МАРІЯ ГАВДУНИК - КОПІРАЙТЕР
Бере участь у комерційному розвитку компанії. Пише статті рекламного характеру, створює сценарії. Пропонує креативні ідей для просування реклами, наповнює веб-сайт текстовим контентом. Займається веденням соціальних мереж.
ВІТАЛІЙ ГОШОВСЬКИЙ - СЕРВІСНИЙ АДМІНІСТРАТОР фото
ВІТАЛІЙ ГОШОВСЬКИЙ - СЕРВІСНИЙ АДМІНІСТРАТОР
Приймає вхідні дзвінки, консультує та надає необхідну інформацію щодо вимог клієнтів. Займається обробкою та формуванням звернень клієнтів у відповідній програмі. Передає в роботу відповідальним працівникам та контролює якість і швидкість їх виконання.
ВОЛОДИМИР ГОЛЕМБЙОВСЬКИЙ - СЕРВІСНИЙ ІНЖЕНЕР фото
ВОЛОДИМИР ГОЛЕМБЙОВСЬКИЙ - СЕРВІСНИЙ ІНЖЕНЕР
Займається ремонтом котлів та технічним обслуговуванням. Вводить в експлуатацію котли, наголошує на різні нюанси користування, дбає про те, щоб Ваше обладнання працювало довго і надійно.
ЯРОСЛАВ КРАВЕЦЬ - САНТЕХНІК фото
ЯРОСЛАВ КРАВЕЦЬ - САНТЕХНІК
Виконує монтаж і ремонт сантехнічних та трубопровідних систем. Здійснює профілактику та обслуговування систем водопостачання і каналізації. Проводить демонтаж і монтаж сантехніки та інсталяції. Швидко усуває несправності та професійно виконує роботу будь-якої складності.
РОМАН ЖУПНИК - МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ фото
РОМАН ЖУПНИК - МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ
Веде переговори з потенційними клієнтами щодо правильного підбору кондиціонерів. Вивчає потреби клієнтів і готує для них спеціальні пропозиції. Відповідає за купівлю та перевезення кліматичного обладнання. Займається плануванням встановлення кондиціонерів. Передає їх монтажним бригадам і контролює якість і своєчасність їх виконання.
СТЕПАН ДАТКУН - САНТЕХНІК фото
СТЕПАН ДАТКУН - САНТЕХНІК
Виконує монтажні і ремонтні роботи сантехнічного обладнання у системі водопроводу, опалення, каналізації, відповідно до побажань клієнтів, враховуючи всі технічні та практичні способи користування. Усуває ймовірні несправності на об’єктах будь-якої складності. Має хорошу професійну підготовку та відповідний рівень кваліфікації.
ВІТАЛІЙ БОЙКО - САНТЕХНІК фото
ВІТАЛІЙ БОЙКО - САНТЕХНІК
Займається монтажем і ремонтом сантехніки. Усуває проблеми з водопостачання, каналізації та виявляє причини їх появи. Здійснює заміну труб, сифонів, змішувачів, бойлерів, водяних фільтрів. Забезпечує правильну роботу сантехнічного обладнання. Якісно та охайно виконує поставлені завдання.
ЛІЛІЯ СТАСІВ – СЕРВІСНИЙ АДМІНІСТРАТОР фото
ЛІЛІЯ СТАСІВ – СЕРВІСНИЙ АДМІНІСТРАТОР
Відповідає за ефективну роботу сервісного центру та якість обслуговування клієнтів у м. Калуш. Веде клієнтську базу, керує організацією роботи майстрів та надає консультацію клієнтам. Займається веденням документації та звітності сервісного центру.
Копия Назва статті №3 фото
Копия Назва статті №3
Опис до статті, яка розкриває її вміст. Оптимальний обсяг - до 135 символів без пробілів
Наш facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі facebook
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.