ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Монтаж теплових насосів в Івано-Франківську

Договірна ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Тепловий насос – це опалювальний прилад, який використовує відновлювані джерела енергії і стає все більш популярним в Україні та Івано-Франківській області зокрема. Теплові насоси є екологічними, енергозберігаючими та безперебійними джерелами тепла. Теплові насоси для опалення беруть енергію із зовнішнього середовища, води або землі, а потім передають в будівлю за допомогою компресора. Сучасні теплові насоси для опалення будинку мають дуже високий ККД, що робить їхню роботу справді економічною. Термін служби цих конструкцій становить кілька десятків років, що значно більше, ніж у інших джерел тепла. Теплові насоси (обирай у нашому інтернет-магазині за посиланням https://trs.if.ua/teplovi-nasosi ) – це альтернативне опалення та довгострокове інвестування, яке варто розглянути кожному, хто шукає хороші способи економії опалення.

ПОВІТРЯНИЙ ТЕПЛОВИЙ НАСОС ЧИ ГРУНТОВИЙ ТЕПЛОВИЙ НАСОС?

Вибір правильного  теплового насоса  залежить від кількох основних факторів. По-перше, це призначення пристрою. Чи буде він використовуватися лише для опалення будинку, підігріву побутової води чи також для її охолодження? Тоді варто врахувати специфіку сюжету та фінансові питання. Якщо тепловий насос для приватного будинку буде в основному обігрівати його, варто вибрати менше джерело енергії, тобто тепловий насос вода вода. Проте цей вибір тісно пов'язаний зі специфікою місцевості. Небагато ділянок мають доступ до відповідного джерела поверхневої води, тому опалення тепловим насосом за допомогою тільки води обирають порівняно рідко. У таких випадках можлива колаборація, тобто теплові насоси повітря вода або тепловий насос земля вода.

Якщо ділянка велика, ви плануєте встановити басейн і вам потрібен тепловий насос для басейну з підігрівом води, для опалення і охолодження, то варто вибрати тепловий насос для опалення будинку, який бере енергію з землі (геотермальне опалення). Однак геотермальні теплові насоси мають набагато вищу цінову категорію, тому вибір часто падає також на тепловий насос повітря вода.

Монтаж теплових насосів

Перед тим, як зробити остаточний вибір для опалення будинку тепловим насосом, обов'язково ознайомтеся з пропозиціями провідних виробників і порівняйте їх параметри. Правильний  вибір теплового насоса дуже важливий з точки зору його ефективності та подальшого використання. Опалення тепловими насосами є найвигіднішим джерелом теплової енергії. Багато клієнтів вже переконалися, що інвестиція в обігрів будинку тепловим насосом – це сучасне та екологічне рішення, і ефект помітний одразу. Мало хто знає, але зараз дуже активно встановлюють тепловий насос для квартири, і це чудове рішення, яке дозволяє економити витрати не лише для власників приватних будинків, але й для власників квартир у багатоповерхівках. Для опалення в квартирі підходять лише повітряні теплові насоси, тобто кондиціонер-теплові насоси.

Компанія «Територія Сервісу» пропонує комплексний монтаж теплового насоса та обслуговування. Ми встановлюємо тепловий насос в квартиру і в приватні будинки. Для опалення будинку без газу ми пропонуємо різні види теплових насосів найвищої якості, включаючи геотермальний тепловий насос, тепловий насос повітря вода та тепловий насос повітря повітря від відомих виробників. Ми є офіційним партнером багатьох провідних виробників теплових насосів для опалення. Ми гарантуємо своїм клієнтам найвищу якість послуг, конкурентоспроможні ціни та комплексне обслуговування на кожному етапі співпраці.

Чому для монтажу теплового насосу варто обирати саме нас

ЕКОНОМІЯ ЕНЕРГОВИТРАТ

Наші спеціалісти зроблять налаштування теплового насосу так, що ви зможете економити ваші кошти опалюючи чи охолоджуючи приміщення.

ДОСВІД І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Ми маємо більше 7 років досвіду у встановленні теплових насосів і володіємо усіма нюансами цього процесу.

ГАРАНТІЯ І ЯКІСТЬ

Компанія надає гарантію на всі нами виконані роботи на 5 років, отже ви будете впевненими у надійній та ефективній роботі вашого обладнання.

СПІВПРАЦЯ З ВИРОБНИКАМИ

Ми працюємо з відомими виробниками теплових насосів, тому завжди володіємо усіма новітніми технологіями і пропонуємо рішення сучасні і комплексні

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Територія Сервісу є офіційним сервісним центром з обслуговування і ремонту теплових насосів, тому ви можете розраховувати на нашу допомогу при запуску та налаштуванні, а у випадку необхідності ми усунемо усі проблеми і несправності.

БЕЗКОШТОВНО ДЛЯ КЛІЄНТІВ

Надаємо безкоштовну консультацію, можемо зробити безкоштовний проект або звичайний розрахунок системи та доставляємо усе обладнання разом з матеріалами.

Як все відбувається:

 1. Наш проектант прибуває на об’єкт, здійснює аналіз вашого приміщення, проводить усі  необхідні заміри, уважно записує ваші побажання.
 2. Згідно усієї записаної і проаналізованої інформації робить проект, або звичайний технічний розрахунок, підбирає усе обладнання.
 3. Презентуємо вам індивідуальну комерційну пропозицію, від якої ви не зможете відмовитись). У випадку необхідності вносимо правки. Підписуємо договір.
 4. Доставляємо усе обладнання і усі матеріали на ваш об’єкт. Майстри здійснюють монтаж усієї системи.
 5. Проводимо налаштування теплового насосу, запускаємо його в роботу, перевіряємо роботу всієї системи опалення та охолодження. Заповнюємо усю гарантійну документацію.
 6. Задоволений клієнт приймає роботу і насолоджується комфортом в своєму приміщенні і економією коштів.

 

8 причин чому ми найкращі !
8 причин чому ми найкращі !
 1. ТОВ «Територія Сервісу» - це офіційно зареєстрована компанія
 2. 7 років на ринку інженерних і сервісних послуг
 3. Більше 1000 успішно виконаних інженерних завдань нашими інсталяторами і більше 10 000 успішно виконаних замовлень нашим сервісним центром.
 4. Ми завжди на пульсі усіх інженерних інновацій.
 5. Наша команда - це професіонали своєї справи!
 6. Надаємо повний комплекс інженерно- сервісних послуг: проект, доставка, монтаж, сервіс.
 7. Гарантія 5 років на виконані роботи.
 8. Оплата готівкою і безготівкою.
Заповніть форму

для отримання консультації або зателефонуйте 

+38 (096) 80-69-639

Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Питання - відповідь
поширені запитання
Чи маєте ви досвід у встановленні теплових насосів ?
Так, теплові насоси є одним із основних наших напрямків і уже 7 років ми працюємо з таким обладнанням.
Чи теплові насоси є більш економними в порівнянні з іншими видами обладнання ?
При правильно спроектованій і змонтованій системі тепловий насос може бути більш енергоефективним до 80 % в порівнянні з іншими типами систем.
Чи можна теплові насоси монтувати в систему разом зі звичайними радіаторами опалення?
Така система має право на життя, при умові що радіатори будуть правильно розраховані з необхідною тепловою потужністю для того, щоб працювати в низькотемпературній системі. Але з точки зору витрат ця система буде не енергоефективною, так як тепловий насос найкраще монтувати в комбінації з низькотемпературною теплою підлогою (стінами) або фанкойлами.
Чи тепловий насос може працювати одночасно і на опалення і на охолодження ?
Так, якщо монтувати для прикладу тепловий насос разом з теплими (холодними) стінами чи фанкойлами, то така система може працювати і на опалення, а влітку і на охолодження.
Скільки коштує система з тепловим насосом?
Орієнтовну ціну називати важко, тому що це залежить від технічного завдання, ваших побажань, бюджету і можливостей приміщення. Звернувшись в компанію «Територія Сервісу», ви отримаєте безкоштовно технічний розрахунок системи з тепловим насосом і комерційну пропозицію від нас.
Чи надаєте ви гарантію ?
Звісно, на обладнання надається гарантія заводом виробником, термін залежить від марки обладнання, яке ви виберете. На роботу – гарантія 5 років. Працюємо по договору.
Якщо будуть проблеми, чи тепловий насос буде працювати не так, як мені треба ?
На відміну від деяких окремих монтажників, ми не працюємо по принципу «продав і забув». Ми є офіційним сервісним центром з обслуговування теплових насосів, тому ваше обладнання буде завжди під нашим наглядом )
Чи працюєте ви в кредит ?
Ми співпрацюємо з різними банками, можемо надати рахунок на товар і послуги, а кредит можна оформити безпосередньо в відділенні одного із цих банків.
Відгуки про нас
Відгук №1 Відгук №1
Список робіт
Звернулась до фірми для встановлення бойлера під ключ. Мені призначили майстра, який прийшов у призначений час. Роботу виконали оперативно та професійно. Майстер привіз усі необхідні матеріали із собою та встановив бойлер без проблем. Ціна послуги виявилася досить прийнятною + гарантія на виконану роботу .Результатом задоволена!
Відгук №2 Відгук №2
Список робіт
Купив рекуператор повітря і зробив монтаж - вражений результатом! Тепер вдома завжди свіже повітря, а рівень вологості та забруднень помітно знизився. Монтажники виконали свою роботу професійно і швидко. Зараз справжнє полегшення дихати і знаходитися в комфортному середовищі. Рекуператор - це дійсно вдала інвестиція в якість повітря вдома, і я раджу це всім, хто прагне покращити якість життя у своєму приміщенні.
Відгук №3 Відгук №3
Список робіт
Високій рівень обслуговування, кваліфіковані спеціалісти, гарантія, якісна сантехніка та матеріали, приємні ціни ☺️ Дякую. Задоволена , що обрала саме Вас. Рекомендую
Відгук №4 Відгук №4
Список робіт
Позитивні: Професійність, Пунктуальність, Якість обслуговування 10/10,особливо хороше ставлення та доступність,професіоналізм робітників.
Відгук №5 Відгук №5
Список робіт
Дякую. Все швидко і легко
Відгук №6 Відгук №6
Список робіт
Позитивні: Вартість, Оперативність, Професійність, Пунктуальність, Якість Сьогодні скористався послугою з ремонту душової кабіни в даній компанії. Якістю робіт і обслуговуванням - більш ніж задоволений! Зателефонував вранці, сказали що перетелефонує майстер до 20хв. Майстер перетелефонував, домовились о котрій годині приїде. Приїхав, оцінив «маштаб трагедії», дав варіанти вирішення, обрали кращий варіант для мене, поїхав, привіз все необхідне, зробив заміну, склав акт виконаних робіт я розрахувався. Оперативно, якісно, за помірну ціну. Рекомендую! p.s. Майстер - Степан.
Відгук №7 Відгук №7
Список робіт
Позитивні: Вартість, Оперативність, Професійність, Пунктуальність, Якість
Відгук №8 Відгук №8
Список робіт
Сподобалось:Чудове обслуговування, чітке визначення проблеми, швидко та якісно. Додаткове обслуговування тієї проблеми яку ми не могли виявити Не сподобалось: - Загальне враження:Проблема полягала в тому, що у нас текла вода з під піддону в душі. Ми думали, що це тече сифон і вже збиралися змінювати піддон щоб мати постійний доступ до сифону (в нас за рік вже вдруге текло з під душу і вперше до нас приїхали майстри (з іншої фірми), які мусили демонтувати піддон щоб замінити сифон). Викликали майстра trs. З першого погляду майстер Степан сказав, що це не сифон, а просто силікон відшарувався і тому протікає там. Він зробив в піддоні ревізійні дверцята для перевірки чи теорія майстра правильна (спойлер вона була на 100% правильною), засиліконив повністю душову кабіну по периметру, а також змінив клапан для зливу в пральній машинці і дав кілька практичних порад щодо чищення труб. Робота зроблена швидко і якісно. Дуже вдячна за економію наших грошей та практичному підході до обслуговування.
Відгук №9 Відгук №9
Список робіт
Сподобалось:Замовив кондиціонер разом зі встановленням.Все дуже якісно і швидко та на висоті! Загальне враження: Дуже сподобалось.Рекомендую!!!
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі facebook
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.