ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Монтаж чилерів, фанкойлів, холодильних агрегатів в Івано-Франківську

Договірна ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Для створення оптимального клімату у великих приміщеннях, ідеальним рішенням є система холодильних установок з фанкойлами (чиллер фанкойл).

Фанкойл - це теплообмінник, який використовується для кондиціювання повітря в системах опалення, вентиляції та кондиціонування. Він складається з радіатора (або батареї), вентилятора та контролерів. Основна функція фанкойла - перенос тепла з одного середовища до іншого. Фанкойли можуть використовуватися для охолодження або нагріву повітря, залежно від потреб системи.

Чиллер - це спеціальний пристрій, який використовується для охолодження води або іншої рідини. Він працює на принципі адсорбційного охолодження або компресійного охолодження. Чиллери використовуються в системах кондиціонування, де охолоджена рідина подається до фанкойлів для охолодження повітря.

Разом, фанкойли та чиллери створюють комплексну систему, яка дозволяє регулювати температуру та якість повітря в приміщенні. Фанкойли відбирають тепло або прохолоджують повітря, а чиллери надають необхідне охолодження рідини для цього процесу. Оскільки чиллерна установка дозволяє підключати до неї багато фанкойлів, можна контролювати тепловий режим у кожній окремій кімнаті. При цьому таке управління внутрішньою температурою і витратою повітря може здійснюватися з одного блоку управління чиллером.

Встановлення чиллера – найкраще рішення для тих, хто хоче забезпечити оптимальний мікроклімат у великих приміщеннях. Але важливо звернутися до досвідчених професіоналів, які якісно виконають монтаж фанкойлів у Івано-Франківську.

Монтаж чиллерів

ПРОЦЕС МОНТАЖУ ВКЛЮЧАЄ РЯД РОБІТ:

 1. Проектування та підготовка: Перед установкою необхідно ретельно розробити проект системи, враховуючи характеристики приміщення, потреби в охолодженні або обігріві.
 2. Встановлення чиллера: Чиллер кріпиться на спеціально підготовлену площину або спеціальну конструкцію, а також підключається до електричної та водопровідної систем.
 3. Монтаж фанкойлів: Фанкойли розташовуються в приміщенні або вентиляційному корпусі і підключаються до системи охолодження чиллера.
 4. Підключення електропроводів: Проводиться підключення електропроводів від чиллера до фанкойлів, а також від вентиляційної системи до чиллера.
 5. Монтаж трубопроводів: Встановлюються труби для переносу охолоджуючого або обігріваючого середовища від чиллера до фанкойлів та назад.
 6. Заповнення охолоджувальної рідини: Налаштовується рівень та якість охолоджувальної рідини в системі.
 7. Тестування та налаштування: Проводиться комплексне тестування та налаштування всієї системи з метою переконатися, що вона працює належним чином.
 8. Навчання операторів: Проводиться інструктаж клієнтів системи щодо коректної експлуатації та обслуговування.

Щоб система працювала ефективно і виконувала всі функції, компанія «Територія Сервісу» виконує всі роботи, пов'язані з холодильними агрегатами, чиллерами та фанкойлами, строго в певній послідовності. Особлива увага приділяється перевірці працездатності системи після її встановлення. Варто відзначити, що ми надаємо послуги не тільки в сфері монтажу. Не менш важливим етапом роботи наших спеціалістів є гарантійна та сервісна підтримка. Своєчасне виявлення несправності та її миттєве усунення дозволяє заощадити на ремонті пристрою та мінімізувати втрати від тимчасових змін клімату в приміщенні.

Серйозний підхід до роботи, багаторічний досвід, відповідність всіх робіт проектній документації – основні переваги роботи з нами! Довірте таку непросту справу професіоналам і ви не пошкодуєте про свій вибір.

8 причин чому ми найкращі !
8 причин чому ми найкращі !
 1. ТОВ «Територія Сервісу» - це офіційно зареєстрована компанія
 2. 7 років на ринку інженерних і сервісних послуг
 3. Більше 1000 успішно виконаних інженерних завдань нашими інсталяторами і більше 10 000 успішно виконаних замовлень нашим сервісним центром.
 4. Ми завжди на пульсі усіх інженерних інновацій.
 5. Наша команда - це професіонали своєї справи!
 6. Надаємо повний комплекс інженерно- сервісних послуг: проект, доставка, монтаж, сервіс.
 7. Гарантія 5 років на виконані роботи.
 8. Оплата готівкою і безготівкою.
Заповніть форму

для отримання консультації або зателефонуйте 

+38 (096) 80-69-639

Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Питання - відповідь
поширені запитання
Що включає послуга монтажу чилерів та фанкойлів?
Ми пропонуємо комплекс послуг: від проектування, вибору обладнання, професійного встановлення і до обслуговування (гарантійного та післягарантійного) та ремонту.
Ви встановлюєте чилери та фанкойли лише в будинках?
Ні, не лише в будинках. Наші фахівці встановлюють їх в різних приміщеннях: заклади громадського харчування, готелі, магазини, виробничі та промислові приміщення, тощо.
Чи можна встановити систему чилерів та фанкойлів у вже побудований будинок?
Так, цілком можливо. Проте дуже важливо виконати правильний проект та планування, оскільки деякі будинки можуть мати обмежені можливості для розміщення чилерів та фанкойлів.
Як довго триває процес монтажу чилерів та фанкойлів?
Термін встановлення може бути різним, все залежить від типу будівлі, технічного планування, об’єму роботи та складності системи. В середньому від кількох тижнів до кількох місяців.
Відгуки про нас
Відгук №1 Відгук №1
Список робіт
Звернулась до фірми для встановлення бойлера під ключ. Мені призначили майстра, який прийшов у призначений час. Роботу виконали оперативно та професійно. Майстер привіз усі необхідні матеріали із собою та встановив бойлер без проблем. Ціна послуги виявилася досить прийнятною + гарантія на виконану роботу .Результатом задоволена!
Відгук №2 Відгук №2
Список робіт
Купив рекуператор повітря і зробив монтаж - вражений результатом! Тепер вдома завжди свіже повітря, а рівень вологості та забруднень помітно знизився. Монтажники виконали свою роботу професійно і швидко. Зараз справжнє полегшення дихати і знаходитися в комфортному середовищі. Рекуператор - це дійсно вдала інвестиція в якість повітря вдома, і я раджу це всім, хто прагне покращити якість життя у своєму приміщенні.
Відгук №3 Відгук №3
Список робіт
Високій рівень обслуговування, кваліфіковані спеціалісти, гарантія, якісна сантехніка та матеріали, приємні ціни ☺️ Дякую. Задоволена , що обрала саме Вас. Рекомендую
Відгук №4 Відгук №4
Список робіт
Позитивні: Професійність, Пунктуальність, Якість обслуговування 10/10,особливо хороше ставлення та доступність,професіоналізм робітників.
Відгук №5 Відгук №5
Список робіт
Дякую. Все швидко і легко
Відгук №6 Відгук №6
Список робіт
Позитивні: Вартість, Оперативність, Професійність, Пунктуальність, Якість Сьогодні скористався послугою з ремонту душової кабіни в даній компанії. Якістю робіт і обслуговуванням - більш ніж задоволений! Зателефонував вранці, сказали що перетелефонує майстер до 20хв. Майстер перетелефонував, домовились о котрій годині приїде. Приїхав, оцінив «маштаб трагедії», дав варіанти вирішення, обрали кращий варіант для мене, поїхав, привіз все необхідне, зробив заміну, склав акт виконаних робіт я розрахувався. Оперативно, якісно, за помірну ціну. Рекомендую! p.s. Майстер - Степан.
Відгук №7 Відгук №7
Список робіт
Позитивні: Вартість, Оперативність, Професійність, Пунктуальність, Якість
Відгук №8 Відгук №8
Список робіт
Сподобалось:Чудове обслуговування, чітке визначення проблеми, швидко та якісно. Додаткове обслуговування тієї проблеми яку ми не могли виявити Не сподобалось: - Загальне враження:Проблема полягала в тому, що у нас текла вода з під піддону в душі. Ми думали, що це тече сифон і вже збиралися змінювати піддон щоб мати постійний доступ до сифону (в нас за рік вже вдруге текло з під душу і вперше до нас приїхали майстри (з іншої фірми), які мусили демонтувати піддон щоб замінити сифон). Викликали майстра trs. З першого погляду майстер Степан сказав, що це не сифон, а просто силікон відшарувався і тому протікає там. Він зробив в піддоні ревізійні дверцята для перевірки чи теорія майстра правильна (спойлер вона була на 100% правильною), засиліконив повністю душову кабіну по периметру, а також змінив клапан для зливу в пральній машинці і дав кілька практичних порад щодо чищення труб. Робота зроблена швидко і якісно. Дуже вдячна за економію наших грошей та практичному підході до обслуговування.
Відгук №9 Відгук №9
Список робіт
Сподобалось:Замовив кондиціонер разом зі встановленням.Все дуже якісно і швидко та на висоті! Загальне враження: Дуже сподобалось.Рекомендую!!!
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі facebook
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.