ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Збірка і монтаж електрощита в Івано-Франківську

від 120 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Електрощиток є важливою частиною вашого дому, оскільки він живить всю систему. Монтаж електрощитка - складна і небезпечна робота, виконувати яку повинен тільки професіонал, відповідно до суворих норм безпеки, щоб мінімізувати ризик травмування та пошкодження. Якщо вам потрібно встановити електрощиток, вам знадобиться команда професійних електриків, яким ви можете довіряти. «Територія Сервісу» пропонує послуги надійного та ефективного встановлення електрощитка в Івано-Франківську та області. Наші електрики є кваліфікованими і достатньо навченими, щоб встановити новий електрощиток належним чином.

КОЛИ ВСТАНОВЛЮВАТИ НОВИЙ ЕЛЕКТРОЩИТ?

 1. Реконструкція або розширення будинку: Якщо ви реконструюєте або розширюєте ваш будинок, і потрібно додаткові електричні лінії або електроприлади, може знадобитися новий електрощиток для забезпечення потужності.
 2. Старий електрощиток у поганому стані: Якщо ваш старий електрощиток має сильні ознаки зносу, корозії, перегріву або інших проблем, це може бути небезпечним. У такому випадку, рекомендується його замінити.
 3. Виконання ремонтних робіт у житловому приміщенні: Під час ремонту, особливо якщо ви плануєте встановлення нових електроприладів чи систем, може знадобитися потужніший електрощиток.
 4. Встановлення нових систем автоматизації чи «розумного будинку»: Якщо ви плануєте встановлення систем автоматизації, «розумного будинку», сонячних панелей чи інших передових технологій, новий електрощиток необхідний для підвищення потужності та надійності.
 5. Вимога місцевих нормативів та правил: Місцеві будівельні норми можуть встановлювати вимоги до типу та обсягу електрощитка в залежності від розміру та призначення будинку.
 6. Потреба у більшій кількості розеток та ліній: Якщо у вас збільшилася кількість електричних приладів чи розеток, вам може знадобитися більш потужний електрощиток.

Збірка і монтаж електрощитка

Інженерна компанія «Територія Сервісу» гарантує високу якість роботи. Ми виконуємо демонтаж щитка і монтаж у всіх типах будівель. У нас працює команда фахівців, які швидко виконують поставлені завдання, дотримуючись правил безпеки і, звичайно ж, відповідно до чинних стандартів. Від правильного монтажу електрощитка залежить правильне функціонування всієї електроустановки та безперебійне електропостачання всіх приймачів у будівлі. У своїй роботі ми зосереджуємось не лише на тому, щоб монтаж щитка забезпечував безаварійну роботу та щоб уся система не створювала зайвих витрат, але ми також пропонуємо комплексне обслуговування всієї електроустановки. Завдяки цьому рішенню ви можете бути впевнені, що на кожному етапі монтажу (підключення, перевірка, обслуговування) ми подбаємо про дрібниці, щоб забезпечити найвищу якість послуг. Якщо вас цікавить монтаж електрощитка ціна та інші електромонтажні роботи, зв'яжіться з нами та дізнайтеся більше інформації. Робіть ставку на професіоналізм і обирайте нашу перевірену електромонтажну компанію в Івано-Франківську.

8 причин чому ми найкращі !
8 причин чому ми найкращі !
 1. ТОВ «Територія Сервісу» - це офіційно зареєстрована компанія
 2. 7 років на ринку інженерних і сервісних послуг
 3. Більше 1000 успішно виконаних інженерних завдань нашими інсталяторами і більше 10 000 успішно виконаних замовлень нашим сервісним центром.
 4. Ми завжди на пульсі усіх інженерних інновацій.
 5. Наша команда - це професіонали своєї справи!
 6. Надаємо повний комплекс інженерно- сервісних послуг: проект, доставка, монтаж, сервіс.
 7. Гарантія 5 років на виконані роботи.
 8. Оплата готівкою і безготівкою.
Заповніть форму

для отримання консультації або зателефонуйте 

+38 (096) 80-69-639

Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Питання - відповідь
поширені запитання
Як вибрати правильний тип електрощита для свого будинку?
Вибір залежить насамперед від конкретних потреб вашого будинку. Це включає в себе всі електричні прилади: опалення, кондиціонування, освітлення, автоматика, побутові прилади… Дуже важливо, щоб електрощит відповідав усім нормам електробезпеки.
В якому місці найкраще встановити електрощит?
Розташування електрощита повинно бути доступним, зручним для обслуговування та відповідати вимогам безпеки. Уникайте встановлення електрощита близько до опалювальних приладів та в зоні, де може бути велика вологість.
Чи можна самостійно виконати збірку та монтаж електрощита чи краще звернутися до фахівців?
Збірка та монтаж електрощита вимагає специфічних знань та досвіду в галузі електрики та електромонтажних робіт. Якщо ви не маєте відповідного досвіду і не ознайомлені з правилами електробезпеки, краще звернутися до фахівців.
Які функції може виконувати електрощит?
Електрощит виконує ряд важливих функцій для забезпечення ефективного електропостачання в будинку, захищає від перенавантаження та короткого замикання, запобігає ураженню електричним струмом, тощо.
Чи можна встановити додаткові модулі чи пристрої пізніше?
Так, можна. Але перед додавання будь-яких нових модулів чи пристроїв переконайтеся, що ваш електрощит може підтримувати ці додаткові компоненти. І пам’ятайте, що таку роботу має виконувати тільки кваліфікований електрик.
Чи можна користуватися електрикою під час монтажу?
В жодному разі не можна. Відключення електрики є необхідною процедурою для захисту електрика, який виконує роботу, від можливих уражень електрострумом та для запобігання непередбачених ситуацій.
Відгуки про нас
Відгук №1 Відгук №1
Список робіт
Звернулась до фірми для встановлення бойлера під ключ. Мені призначили майстра, який прийшов у призначений час. Роботу виконали оперативно та професійно. Майстер привіз усі необхідні матеріали із собою та встановив бойлер без проблем. Ціна послуги виявилася досить прийнятною + гарантія на виконану роботу .Результатом задоволена!
Відгук №2 Відгук №2
Список робіт
Купив рекуператор повітря і зробив монтаж - вражений результатом! Тепер вдома завжди свіже повітря, а рівень вологості та забруднень помітно знизився. Монтажники виконали свою роботу професійно і швидко. Зараз справжнє полегшення дихати і знаходитися в комфортному середовищі. Рекуператор - це дійсно вдала інвестиція в якість повітря вдома, і я раджу це всім, хто прагне покращити якість життя у своєму приміщенні.
Відгук №3 Відгук №3
Список робіт
Високій рівень обслуговування, кваліфіковані спеціалісти, гарантія, якісна сантехніка та матеріали, приємні ціни ☺️ Дякую. Задоволена , що обрала саме Вас. Рекомендую
Відгук №4 Відгук №4
Список робіт
Позитивні: Професійність, Пунктуальність, Якість обслуговування 10/10,особливо хороше ставлення та доступність,професіоналізм робітників.
Відгук №5 Відгук №5
Список робіт
Дякую. Все швидко і легко
Відгук №6 Відгук №6
Список робіт
Позитивні: Вартість, Оперативність, Професійність, Пунктуальність, Якість Сьогодні скористався послугою з ремонту душової кабіни в даній компанії. Якістю робіт і обслуговуванням - більш ніж задоволений! Зателефонував вранці, сказали що перетелефонує майстер до 20хв. Майстер перетелефонував, домовились о котрій годині приїде. Приїхав, оцінив «маштаб трагедії», дав варіанти вирішення, обрали кращий варіант для мене, поїхав, привіз все необхідне, зробив заміну, склав акт виконаних робіт я розрахувався. Оперативно, якісно, за помірну ціну. Рекомендую! p.s. Майстер - Степан.
Відгук №7 Відгук №7
Список робіт
Позитивні: Вартість, Оперативність, Професійність, Пунктуальність, Якість
Відгук №8 Відгук №8
Список робіт
Сподобалось:Чудове обслуговування, чітке визначення проблеми, швидко та якісно. Додаткове обслуговування тієї проблеми яку ми не могли виявити Не сподобалось: - Загальне враження:Проблема полягала в тому, що у нас текла вода з під піддону в душі. Ми думали, що це тече сифон і вже збиралися змінювати піддон щоб мати постійний доступ до сифону (в нас за рік вже вдруге текло з під душу і вперше до нас приїхали майстри (з іншої фірми), які мусили демонтувати піддон щоб замінити сифон). Викликали майстра trs. З першого погляду майстер Степан сказав, що це не сифон, а просто силікон відшарувався і тому протікає там. Він зробив в піддоні ревізійні дверцята для перевірки чи теорія майстра правильна (спойлер вона була на 100% правильною), засиліконив повністю душову кабіну по периметру, а також змінив клапан для зливу в пральній машинці і дав кілька практичних порад щодо чищення труб. Робота зроблена швидко і якісно. Дуже вдячна за економію наших грошей та практичному підході до обслуговування.
Відгук №9 Відгук №9
Список робіт
Сподобалось:Замовив кондиціонер разом зі встановленням.Все дуже якісно і швидко та на висоті! Загальне враження: Дуже сподобалось.Рекомендую!!!
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі facebook
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.