ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Монтаж рекуператорів в Івано-Франківську

від 400 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Рекуперація повітря представляє собою припливно витяжну систему вентиляції. Найбільша особливість полягає у тому, що припливний і витяжний процеси працюють одночасно без змішування потоків повітря. Багато рекуператорів оснащені фільтрами, які очищають повітря від пилу, алергенів та інших забруднень. Рекуператори (обирай тут) можуть допомагати витягувати надлишок вологості з приміщення, що особливо корисно в умовах високого рівня вологості. За рахунок того, що рекуперація повітря в будинку дозволяє ефективно обмінювати тепло між витраченим і свіжим повітрям, це призводить до зниження витрат на опалення і кондиціонування повітря. Забезпечуючи постійний потік свіжого повітря, рекуперація сприяє створенню комфортного і здорового мікроклімату у приміщенні.

ЧОМУ ВСТАНОВЛЕННЯ РЕКУПЕРАТОРА ПОВІТРЯ Є ВАЖЛИВИМ ?

 1. Усуває грибок та плісняву
 2. Зменшує ризик алергічних реакцій
 3. Покращує рівень сну
 4. Знижує ризик захворювань дихальних шляхів
 5. Економія витрат на опалення і кондиціонування
 6. Захист від псування матеріалів вашого будинку.

Монтаж рекуператора

ЧОМУ МОНТАЖ РЕКУПЕРАТОРА ПОВІТРЯ ВАРТО ДОВІРИТИ САМЕ НАМ:

Наш досвід

Ми працюємо у сфері опалення, вентиляції і кондиціонування уже 7 рік і про рекуператори повітря знаємо все !

Офіційний дилер

По торговій марці рекуператорів повітря PRANA ми являємся офіційним представником в Івано-Франківській області. Отже в нас найкращі ціни.

Гарантія і зобов’язання

Гарантія на сам рекуператор надається заводом виробником з заповненим від нас гарантійним талоном, а на нашу роботу надаємо гарантію 5 років.

Сервісний центр

Ми не тільки монтуємо, але і обслуговуємо та ремонтуємо рекуператори повітря. Отже ми вас ніколи не залишимо сама на сам з несправностями і проблемами.

Індивідуальний підхід

До кожного клієнта підходимо індивідуально і в залежності від ваших побажань, технічних можливостей приміщення та бюджету, завжди запропонуємо найкращий варіант.

Безкоштовно

Усі заміри на об’єкті, консультації з приводу монтажу, а також доставку обладнання і всіх необхідних матеріалів здійснюємо безкоштовно !

При цьому ефективність системи рекуперації тепла не менш залежить від правильного монтажу рекуператора і правильно складеного технічного проекту з урахуванням кількості повітря, що подається в конкретне приміщення, розміру і потужності самого рекуператора, який буде подавати повітря в кімнату. Варто пам’ятати, що без професійного встановлення, рекуперація може бути побудована у неоптимальний спосіб, і це, як наслідок, може призвести до необхідності змін у монтажі або навіть повної реконструкції рекупераційної вентиляції. Тому вибір компанії, яка професійно виконає рекуперацію повітря в квартирі, є ключовим для успіху цієї інвестиції.

ЯК ДІЄ РЕКУПЕРАТОР: СХЕМА СТВОРЕННЯ КОМФОРТНОГО ПОВІТРЯ В ПРИМІЩЕННІ

ВСТАНОВЛЕННЯ РЕКУПЕРАТОРА ПОВІТРЯ ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ КІЛЬКА ЕТАПІВ:

 1. Вибір місця установки: Для початку треба визначити найбільш оптимальне місце для розташування рекуператора, з урахуванням потреб приміщення та можливостей системи вентиляції. Якщо в кімнаті є/планується встановлення кондиціонера, місце кріплення має бути над ним або збоку.
 2. Свердління монтажного отвору: Тут буде монтуватися рекуператор з виходами на вулицю і до приміщення.
 3. Монтаж корпусу рекуператора: Рекуператор монтується у підготовлений отвір. Корпус рекуператора назовні повинен виступати на 1-2 см, а передня панель в кімнаті не повинна бути закрита сторонніми предметами (шафа, штора тощо).
 4. Монтажний отвір та ущільнювачі: Важливо врахувати правильну герметичність встановленого рекуператора.
 5. Електричне підключення: Рекуператор повітря підключається до електромережі.
 6. Проведення тестів та налаштування: Після встановлення, рекуператор проходить серію тестів для перевірки його правильної роботи. Здійснюється необхідна настройка параметрів.
 7. Навчання клієнта: Проводиться навчання власника приміщення щодо коректного використання та обслуговування рекуператора

Бажаєте встановити систему рекуперації повітря в Івано-Фанківську? Компанія «Територія Сервісу» зробить усе можливе для забезпечення чистого та комфортного повітря у ваших приміщеннях! Рекуперація – це система, яка відіграє дійсно важливу роль у створенні здорового мікроклімату та зменшення витрат на опалення та кондиціонування. Ми індивідуально підберемо для вас припливно витяжну установку з рекуперацією тепла, відповідно до ваших потреб. Якщо ви хочете дізнатися більше про монтаж рекуператора ціна, телефонуйте нам, або залишайте заявку на сайті в ми обов’язково з вами зв’яжемося.

8 причин чому ми найкращі !
8 причин чому ми найкращі !
 1. ТОВ «Територія Сервісу» - це офіційно зареєстрована компанія
 2. 7 років на ринку інженерних і сервісних послуг
 3. Більше 1000 успішно виконаних інженерних завдань нашими інсталяторами і більше 10 000 успішно виконаних замовлень нашим сервісним центром.
 4. Ми завжди на пульсі усіх інженерних інновацій.
 5. Наша команда - це професіонали своєї справи!
 6. Надаємо повний комплекс інженерно- сервісних послуг: проект, доставка, монтаж, сервіс.
 7. Гарантія 5 років на виконані роботи.
 8. Оплата готівкою і безготівкою.
Заповніть форму

для отримання консультації або зателефонуйте 

+38 (096) 80-69-639

Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Питання - відповідь
поширені запитання
У мене вдома пліснява на стінах, як мені допоможе рекуператор?
Рекуператор контролює та підтримує нормальний рівень вологості всередині приміщення, що дозволяє зменшити появу плісняви та шкідливих наслідків від неї.
Як працює рекуператор?
Рекуператор призначений для ефективного обміну теплом і вологою між витяжним повітрям з будівлі і свіжим повітрям, яке надходить зовні, не змішуючись при цьому. В результаті цього обміну, свіже повітря, яке подається в приміщення, вже попередньо обігріте (у зимовий період) або охолоджене (у літній період), що допомагає знизити енерговитрати на опалення чи охолодження.
Рекуператор нагріває повітря?
Ні, рекуператор не може повноцінно нагрівати повітря всередині приміщення. Він може лише його підігрівати, щоб воно не було надто різким і холодним, коли потрапляє з вулиці всередину.
Ви робите спеціальний отвір в стіну під рекуператор?
Так, ми маємо відповідне обладнання для того, щоб просверлити отвір у стіні для встановлення рекуператора.
Якщо на вулиці -10°C, рекуператор буде працювати?
Рекуператори не можуть працювати при низьких температурах тому, що при дуже низьких температурах може виникнути конденсація вологи в рекуператорі. Це може спричинити замерзання або утворення льоду в обміннику тепла.
Чи можна включати рекуператор разом з кондиціонером?
Так, це дуже хороше насправді поєднання, яке дозволить вам максимально енергоефективно і охолоджувати, і очищувати повітря всередині приміщення.
Відгуки про нас
Відгук №1 Відгук №1
Список робіт
Звернулась до фірми для встановлення бойлера під ключ. Мені призначили майстра, який прийшов у призначений час. Роботу виконали оперативно та професійно. Майстер привіз усі необхідні матеріали із собою та встановив бойлер без проблем. Ціна послуги виявилася досить прийнятною + гарантія на виконану роботу .Результатом задоволена!
Відгук №2 Відгук №2
Список робіт
Купив рекуператор повітря і зробив монтаж - вражений результатом! Тепер вдома завжди свіже повітря, а рівень вологості та забруднень помітно знизився. Монтажники виконали свою роботу професійно і швидко. Зараз справжнє полегшення дихати і знаходитися в комфортному середовищі. Рекуператор - це дійсно вдала інвестиція в якість повітря вдома, і я раджу це всім, хто прагне покращити якість життя у своєму приміщенні.
Відгук №3 Відгук №3
Список робіт
Високій рівень обслуговування, кваліфіковані спеціалісти, гарантія, якісна сантехніка та матеріали, приємні ціни ☺️ Дякую. Задоволена , що обрала саме Вас. Рекомендую
Відгук №4 Відгук №4
Список робіт
Позитивні: Професійність, Пунктуальність, Якість обслуговування 10/10,особливо хороше ставлення та доступність,професіоналізм робітників.
Відгук №5 Відгук №5
Список робіт
Дякую. Все швидко і легко
Відгук №6 Відгук №6
Список робіт
Позитивні: Вартість, Оперативність, Професійність, Пунктуальність, Якість Сьогодні скористався послугою з ремонту душової кабіни в даній компанії. Якістю робіт і обслуговуванням - більш ніж задоволений! Зателефонував вранці, сказали що перетелефонує майстер до 20хв. Майстер перетелефонував, домовились о котрій годині приїде. Приїхав, оцінив «маштаб трагедії», дав варіанти вирішення, обрали кращий варіант для мене, поїхав, привіз все необхідне, зробив заміну, склав акт виконаних робіт я розрахувався. Оперативно, якісно, за помірну ціну. Рекомендую! p.s. Майстер - Степан.
Відгук №7 Відгук №7
Список робіт
Позитивні: Вартість, Оперативність, Професійність, Пунктуальність, Якість
Відгук №8 Відгук №8
Список робіт
Сподобалось:Чудове обслуговування, чітке визначення проблеми, швидко та якісно. Додаткове обслуговування тієї проблеми яку ми не могли виявити Не сподобалось: - Загальне враження:Проблема полягала в тому, що у нас текла вода з під піддону в душі. Ми думали, що це тече сифон і вже збиралися змінювати піддон щоб мати постійний доступ до сифону (в нас за рік вже вдруге текло з під душу і вперше до нас приїхали майстри (з іншої фірми), які мусили демонтувати піддон щоб замінити сифон). Викликали майстра trs. З першого погляду майстер Степан сказав, що це не сифон, а просто силікон відшарувався і тому протікає там. Він зробив в піддоні ревізійні дверцята для перевірки чи теорія майстра правильна (спойлер вона була на 100% правильною), засиліконив повністю душову кабіну по периметру, а також змінив клапан для зливу в пральній машинці і дав кілька практичних порад щодо чищення труб. Робота зроблена швидко і якісно. Дуже вдячна за економію наших грошей та практичному підході до обслуговування.
Відгук №9 Відгук №9
Список робіт
Сподобалось:Замовив кондиціонер разом зі встановленням.Все дуже якісно і швидко та на висоті! Загальне враження: Дуже сподобалось.Рекомендую!!!
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі facebook
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.