ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Наша команда

РОМАН МАГАС - КОМЕРЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР фото
РОМАН МАГАС - КОМЕРЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР
Здійснює керівництво діяльності малого підприємства. Бере участь у розробці бізнес-планів маркетингового розвитку фірми. Формує стратегічне планування та процес росту компанії. Здійснює пoшyк нoвих мoжливocтeй для ycпішнoгo прогресу кoмпaнії нa pинкy. Спілкується з постачальниками, контролює фінансові витрати фірми.
АНДРІЙ КАРВАТКО - ТЕХНІЧНИЙ ДИРЕКТОР фото
АНДРІЙ КАРВАТКО - ТЕХНІЧНИЙ ДИРЕКТОР
Керує інженерною діяльністю підприємства. Напряму працює з клієнтами та постачальниками, організовує зустрічі, проводить домовленості. Робить розрахунки об’єктів, контролює поставки, закупівлю матеріалів та виконання робіт працівників. Здійcнює кoнтpoль y cфepі лoгіcтики.
ІВАН МОСЮК - ІНЖЕНЕР-ПРОЕКТУВАЛЬНИК фото
ІВАН МОСЮК - ІНЖЕНЕР-ПРОЕКТУВАЛЬНИК

Створює проекти, займається їх розробкою, плануванням та схематизацією. Мова йде як про будівельні об'єкти, так і окремі системи (опалення, водопостачання і т.д.). Безпосередньо спілкується із замовниками і погоджує завдання для кінцевого варіанту проекту.

ОЛЕКСАНДРА КАРВАТКО - БУХГАЛТЕР фото
ОЛЕКСАНДРА КАРВАТКО - БУХГАЛТЕР
Веде бухгалтерський облік та фінансову звітність замовлень. Готує та оформлює документи купівлі/продажу з клієнтами. Розраховує оклади та нараховує заробітну плату співробітникам. Ставить на баланс, списує або передає основні засоби, матеріальні цінності та інвентар.
МАРІЯ ГАВДУНИК - КОПІРАЙТЕР фото
МАРІЯ ГАВДУНИК - КОПІРАЙТЕР
Бере участь у комерційному розвитку компанії. Пише статті рекламного характеру, створює сценарії. Пропонує креативні ідей для просування реклами, наповнює веб-сайт текстовим контентом. Займається веденням соціальних мереж.
ВІТАЛІЙ ГОШОВСЬКИЙ - СЕРВІСНИЙ АДМІНІСТРАТОР фото
ВІТАЛІЙ ГОШОВСЬКИЙ - СЕРВІСНИЙ АДМІНІСТРАТОР
Приймає вхідні дзвінки, консультує та надає необхідну інформацію щодо вимог клієнтів. Займається обробкою та формуванням звернень клієнтів у відповідній програмі. Передає в роботу відповідальним працівникам та контролює якість і швидкість їх виконання.
ВОЛОДИМИР ГОЛЕМБЙОВСЬКИЙ - СЕРВІСНИЙ ІНЖЕНЕР фото
ВОЛОДИМИР ГОЛЕМБЙОВСЬКИЙ - СЕРВІСНИЙ ІНЖЕНЕР
Займається ремонтом котлів та технічним обслуговуванням. Вводить в експлуатацію котли, наголошує на різні нюанси користування, дбає про те, щоб Ваше обладнання працювало довго і надійно.
ЯРОСЛАВ КРАВЕЦЬ - САНТЕХНІК фото
ЯРОСЛАВ КРАВЕЦЬ - САНТЕХНІК
Виконує монтаж і ремонт сантехнічних та трубопровідних систем. Здійснює профілактику та обслуговування систем водопостачання і каналізації. Проводить демонтаж і монтаж сантехніки та інсталяції. Швидко усуває несправності та професійно виконує роботу будь-якої складності.
РОМАН ЖУПНИК - МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ фото
РОМАН ЖУПНИК - МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ
Веде переговори з потенційними клієнтами щодо правильного підбору кондиціонерів. Вивчає потреби клієнтів і готує для них спеціальні пропозиції. Відповідає за купівлю та перевезення кліматичного обладнання. Займається плануванням встановлення кондиціонерів. Передає їх монтажним бригадам і контролює якість і своєчасність їх виконання.
Наш facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі facebook
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.