ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Про компанію

Працюючи на ринку опалення, вентиляції, кондиціонування і сантехніки починаючи з 2006 року, ми бачили, що більшість фірм та компаній працюють покриваючи окрему взяту послугу. Це була або виключно торгівля товарами, або тільки монтаж , або тільки ремонт та сервіс. Рідко якась з компаній могла надати хоча б зразу дві чи всі послуги одночасно. Це створювало для людей незручності, тому що зробивши спочатку проект в одних, а потім купивши товар в інших, треба було шукати фірму чи окремого монтажника для того, щоб змонтувати все це обладнання, а після монтажу треба було ще додатково шукати, хто це все запустить, налаштує, візьме на гарантію, а в випадку проблем, приїде і їх вирішить. Тому виникла ідея створення такої компанії, яка б надавала зразу всі послуги «під ключ» в одному місці, щоб люди для того, щоб зробити опалення, сантехніку, електрику, вентиляцію чи кондиціонери не шукали це все в різних місцях, а отримали все від однієї компанії. Так і була заснована інженерно-сервісна компанія «Територія Сервісу» 23.11.2017 року.

Ми змогли об’єднати усі ці послуги в одну і станом на зараз можемо вирішити будь-які завдання в сфері опалення, вентиляції, кондиціонування, сантехніки і електрики, а саме :

  1. Зробимо для Вас проект чи звичайний розрахунок інженерної системи для вашого приміщення;
  2. Через інтернет-магазин — https://trs.if.ua/ ви зможете придбати у нас всі матеріали і обладнання, або ми зробимо підбір самостійно з безкоштовною доставкою по Івано-Франківську,
  3. Наші кваліфіковані майстри змонтують ваше обладнання чи систему професійно і якісно;
  4. Наші сервісанти запустять, зроблять налаштування, проведуть інструктаж.
  5. Ми візьмемо на гарантійне обслуговування, як ваше обладнання так і систему в цілому, отже ви можете не хвилюватися, бо якщо виникнуть якісь труднощі, ми завжди прийдемо на допомогу.

Наш досвід, як засновників компанії — це уже 17 років. Досвід самої ж компанії – це 6 років на ринку інженерних і сервісних послуг. За цей час у нас уже є багато досягнень і результатів:

Наша мета - це комфорт і затишок кожного нашого клієнта. І ми з нею справляємося !

 

 

 

 
 
 
Наш facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі facebook
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.