ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Монтаж вентиляції в Івано-Франківську

Договірна ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Повітроводи є основними компонентами системи припливно витяжної вентиляції. Вони відіграють ключову роль у перенесенні повітря між вентиляційними пристроями та приміщеннями.

 1. Повітроводи і припливна вентиляція: Припливні повітроводи призначені для подачі свіжого повітря зовні до приміщення. Це можуть бути канали або труби, які прокладаються від вуличного або внутрішнього вентиляційного пристрою до кімнат. Їх завдання - надати доступ до свіжого та чистого повітря.
 2. Повітроводи і витяжна вентиляція: Витяжні повітроводи призначені для видалення забрудненого, вологого, або зіпсованого повітря з приміщення. Вони можуть вести до вентиляційних відсмоктувачів, які, у свою чергу, можуть виводити повітря на вулицю або в систему очищення повітря.
 3. Сполучення з вентиляційними пристроями: Повітроводи зазвичай підключаються до різних вентиляційних пристроїв, таких як вентилятори, рекуператори, фільтри та інші. Це дозволяє керувати обміном повітря та його якістю в приміщенні.
 4. Розгалуження та перехрестя: У системах вентиляції повітроводи можуть розгалужуватися та перетинатися, щоб забезпечити подачу свіжого повітря до різних кімнат та видалення використаного повітря.
 5. Утеплення та герметизація: Повітроводи повинні бути правильно утеплені та герметично закриті, щоб уникнути втрати тепла та запобігти протіканню повітря.

Монтаж повітропроводів

ЧОМУ МОНТАЖ ВАШОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ ВАРТО ДОВІРИТИ САМЕ НАМ:

Ми досвідчені

7 рік працюємо на ринку вентиляції, кондиціонування, більше 600 виконаних замовлень

Зробимо проект

Згідно вашого технічного плану приміщення, або безпосередньо після замірів ми можемо зробити розширений технічний проект, або спрощений технічний план і розрахунок вашої системи вентиляції

Гарантія

На все обладнання згідно умов виробників, а на нашу роботу на 5 років надаємо офіційну гарантію.

Обслуговування

Ми не тільки змонтуємо вашу систему вентиляції, але й візьмемо її на обслуговування і якщо виникнуть якісь проблеми завжди допоможемо їх усунити.

Індивідуальний підхід

При підборі обладнання і розрахунках ми завжди враховуємо усі побажання клієнта, бюджет проекту і технічні можливості приміщення. Виходячи з усіх цих параметрів пропонуємо найкраще рішення.

Безкоштовно

Надаємо безкоштовну консультацію, в межах Івано-франківська безкоштовну доставку.

Таким чином, повітроводи є невід'ємною частиною системи припливно-витяжної вентиляції, яка забезпечує нормальну роботу цієї системи та комфорт в приміщенні.

Подібно до того, як ваша сантехніка використовується для доставки чистої води до ваших змішувачів, повітропроводи транспортують повітря до та з вашої приточної вентиляції. Повітроводи приточно витяжної вентиляції повинні бути виготовлені та сконструйовані таким чином, щоб швидкість повітряного потоку була на відповідному рівні, щоб не було надмірних втрат тиску, що, у свою чергу, призводить до зниження споживання електроенергії вентиляторами. Щоб повітроводи припливно витяжної системи вентиляції справно виконували свою роль і були безпечними, необхідно користуватися послугами і підтримкою тільки професіоналів.

Компанія «Територія Сервісу» пропонує професійний монтаж витяжної системи вентиляції, повітроводів та холодильних систем за індивідуально розробленим проектом і після узгодження всіх деталей. Ми з радістю порадимо вам, який тип вентиляції і розмір повітроводів буде найкращим для вашої будівлі, а також запропонуємо їх комплексне та безпечне встановлення. Ми дбаємо про якість монтажу та естетику. Працюємо на ринку багато років і за цей час вдосконалили наші послуги та набули багато цінного досвіду. Ми встановлюємо системи вентиляції (у тому числі витяжні системи) в індивідуальних будинках, комерційних, офісних, складських і виробничих приміщеннях. Встановлюємо сучасні та передові системи вентиляції. Ми реалізували багато проектів і виконали сотні замовлень, а це означає, що ми готові до будь-яких викликів. Великі знання, постійне підвищення кваліфікації та багаторічний досвід роблять нас готовими взятися навіть за дуже складні замовлення. Зв’яжіться з нами для детальної інформації.

8 причин чому ми найкращі !
8 причин чому ми найкращі !
 1. ТОВ «Територія Сервісу» - це офіційно зареєстрована компанія
 2. 7 років на ринку інженерних і сервісних послуг
 3. Більше 1000 успішно виконаних інженерних завдань нашими інсталяторами і більше 10 000 успішно виконаних замовлень нашим сервісним центром.
 4. Ми завжди на пульсі усіх інженерних інновацій.
 5. Наша команда - це професіонали своєї справи!
 6. Надаємо повний комплекс інженерно- сервісних послуг: проект, доставка, монтаж, сервіс.
 7. Гарантія 5 років на виконані роботи.
 8. Оплата готівкою і безготівкою.
Заповніть форму

для отримання консультації або зателефонуйте 

+38 (096) 80-69-639

Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Питання - відповідь
поширені запитання
Які роботи потрібно провести перед монтажем системи вентиляції?
Перед монтажем системи вентиляції важливо виконати певні підготовчі роботи для ефективності та безпеки встановлення: проектування системи, оцінка потреб, визначення місця встановлення, підключення до електромережі, встановлення систем управління, тощо.
Чому я маю встановити припливно-витяжну вентиляцію?
У сучасному світі всі думають про якнайкращу герметизацію будинку для зменшення тепловтрат, але мало хто замислюється над тим, як цей будинок буде вентилюватися. Тому припливно-витяжна вентиляція надважлива для споживання якісного повітря.
Яка роль вентиляційних повітропроводів у системі вентиляції?
Вентиляційні повітропроводи виконують ключову роль у системі вентиляції, яка забезпечує обмін повітря в приміщенні. Вони призначені для транспортування свіжого зовнішнього повітря в приміщення. Це необхідно для забезпечення достатньої кількості кисню та видалення шкідливих речовин, які можуть накопичуватися у внутрішньому повітрі.
Як вибрати оптимальне розташування вентиляційних повітроводів?
Потрібно провести детальний аналіз приміщення, визначити напрямок основних потоків повітря, обрати місце для розміщення вентиляційних решіток та повітроводів. Це складний процес і ми рекомендуємо звернутися до нас за детальнішою консультацією.
Чи можна зменшити шум вентиляційної системи за допомогою спеціальних повітропроводів?
Так, можна використовувати спеціальні вентиляційні повітропроводи для зменшення шуму вентиляційної системи. Деякі спеціальні конструкції повітропроводів призначені для абсорбції та редукції шуму, який виникає при переміщенні повітря через систему.
Ви даєте гарантію на встановлену вентиляцію і повітроводи?
Так, ми забезпечуємо своїх клієнтів стовідсотковою гарантією на виконану роботу і беремо на себе відповідальність за її належне функціонування.
Відгуки про нас
Відгук №1 Відгук №1
Список робіт
Звернулась до фірми для встановлення бойлера під ключ. Мені призначили майстра, який прийшов у призначений час. Роботу виконали оперативно та професійно. Майстер привіз усі необхідні матеріали із собою та встановив бойлер без проблем. Ціна послуги виявилася досить прийнятною + гарантія на виконану роботу .Результатом задоволена!
Відгук №2 Відгук №2
Список робіт
Купив рекуператор повітря і зробив монтаж - вражений результатом! Тепер вдома завжди свіже повітря, а рівень вологості та забруднень помітно знизився. Монтажники виконали свою роботу професійно і швидко. Зараз справжнє полегшення дихати і знаходитися в комфортному середовищі. Рекуператор - це дійсно вдала інвестиція в якість повітря вдома, і я раджу це всім, хто прагне покращити якість життя у своєму приміщенні.
Відгук №3 Відгук №3
Список робіт
Високій рівень обслуговування, кваліфіковані спеціалісти, гарантія, якісна сантехніка та матеріали, приємні ціни ☺️ Дякую. Задоволена , що обрала саме Вас. Рекомендую
Відгук №4 Відгук №4
Список робіт
Позитивні: Професійність, Пунктуальність, Якість обслуговування 10/10,особливо хороше ставлення та доступність,професіоналізм робітників.
Відгук №5 Відгук №5
Список робіт
Дякую. Все швидко і легко
Відгук №6 Відгук №6
Список робіт
Позитивні: Вартість, Оперативність, Професійність, Пунктуальність, Якість Сьогодні скористався послугою з ремонту душової кабіни в даній компанії. Якістю робіт і обслуговуванням - більш ніж задоволений! Зателефонував вранці, сказали що перетелефонує майстер до 20хв. Майстер перетелефонував, домовились о котрій годині приїде. Приїхав, оцінив «маштаб трагедії», дав варіанти вирішення, обрали кращий варіант для мене, поїхав, привіз все необхідне, зробив заміну, склав акт виконаних робіт я розрахувався. Оперативно, якісно, за помірну ціну. Рекомендую! p.s. Майстер - Степан.
Відгук №7 Відгук №7
Список робіт
Позитивні: Вартість, Оперативність, Професійність, Пунктуальність, Якість
Відгук №8 Відгук №8
Список робіт
Сподобалось:Чудове обслуговування, чітке визначення проблеми, швидко та якісно. Додаткове обслуговування тієї проблеми яку ми не могли виявити Не сподобалось: - Загальне враження:Проблема полягала в тому, що у нас текла вода з під піддону в душі. Ми думали, що це тече сифон і вже збиралися змінювати піддон щоб мати постійний доступ до сифону (в нас за рік вже вдруге текло з під душу і вперше до нас приїхали майстри (з іншої фірми), які мусили демонтувати піддон щоб замінити сифон). Викликали майстра trs. З першого погляду майстер Степан сказав, що це не сифон, а просто силікон відшарувався і тому протікає там. Він зробив в піддоні ревізійні дверцята для перевірки чи теорія майстра правильна (спойлер вона була на 100% правильною), засиліконив повністю душову кабіну по периметру, а також змінив клапан для зливу в пральній машинці і дав кілька практичних порад щодо чищення труб. Робота зроблена швидко і якісно. Дуже вдячна за економію наших грошей та практичному підході до обслуговування.
Відгук №9 Відгук №9
Список робіт
Сподобалось:Замовив кондиціонер разом зі встановленням.Все дуже якісно і швидко та на висоті! Загальне враження: Дуже сподобалось.Рекомендую!!!
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі facebook
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.