ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Встановлення кондиціонерів в Івано-Франківську

від 3600 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Встановлення кондиціонера вдома чи на роботі користується все більшою і більшою популярністю. Кондиціонери (обирай тут) дозволяють ідеально створити комфорт холоду або тепла в залежності від потреб користувача та пори року. Встановити кондиціонер вдома або в офісі також є оптимальним варіантом для людей, які піклуються про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких. Завдяки передовим фільтрам, які використовуються у вашому середовищі, ви будете дихати чистим і свіжим повітрям.

МОНТАЖ КОНДИЦІОНЕРА СПЛІТ-СИСТЕМИ ДЛЯ ДОМУ

Побутовий або спліт-кондиціонер – це стандартний кондиціонер, встановлення якого ми вам пропонуємо для щоденних чи побутових потреб. Складається з внутрішнього і зовнішнього блоків. Внутрішній блок монтується на стіні у вибраній кімнаті, зовнішній блок монтується на зовнішній стіні. Ці одинарні спліт-блоки призначені для однієї кімнати, але ви також можете обрати для себе мультиспліт-систему, яка обслуговуватиме кілька кімнат від одного зовнішнього блоку.

ПРАЙС НА ВСТАНОВЛЕННЯ КОНДИЦІОНЕРІВ

Монтаж кондиціонера ціна визначається індивідуально після огляду приміщення та вибору кондиціонера. Як правило, монтаж кондиціонерів ціна залежить від довжини фреонової магістралі між зовнішнім і внутрішнім блоками. Чим менше ця відстань, тим нижча вартість. У вартість встановлення кондиціонера входить і складність його монтажу. Тому питання встановлення кондиціонерів і ціна дуже індивідуальне.

Як все буде відбуватися ?

 1. По технічному плану вашого приміщення, або після виїзду на об’єкт і усіх замірах, ми враховуючи ваші побажання здійснюємо розрахунок вартості кондиціонера і монтажу.
 2. Враховуючи ваш бюджет відправляємо вам індивідуальну комерційну пропозицію.
 3. Після погодження пропозиції, здійснюємо безкоштовну доставку кондиціонера і всіх супутніх матеріалів і виконуємо безпосередньо монтаж.
 4. Майстри запускають кондиціонер в роботу, проводять усі налаштування, пояснюють вам, як ним користуватися.
 5. Ви приймаєте роботу, здійснюєте оплату і користуєтесь з задоволенням і комфортом.
 6. Кондиціонер оформляється на гарантію і обслуговування нами, і ви ні за що не хвилюєтеся.

Монтаж кондиціонера

КОНДИЦІОНЕР, МОНТАЖ, ОСБЛУГОВУВАННЯ

Окрім того, що у нас ви можете купити і встановити кондиціонер, ми беремо на себе відповідальність і проводимо регулярне технічне обслуговування та ремонт у випадку несправності. Для нормальної роботи кондиціонера його необхідно регулярно (не рідше одного разу на рік) обслуговувати і перевіряти технічний стан.

Ви ще досі шукаєте професійну компанію, щоб встановити кондиціонер в Івано-Франківську? «Територія Сервісу» – надійний партнер, який спеціалізується на встановленні кондиціонерів та обслуговуванні. Встановленні кондиціонерів в Івано-Франківську – основна сфера діяльності нашої компанії. Багато клієнтів, після того як замовили у нас кондиціонери і монтаж, задоволені співпрацею та насолоджуються клімат-комфортом цілий рік. Монтаж кондиціонерів у Івано-Франківську здійснюється досвідченими висококваліфікованими фахівцями нашої компанії. Перед тим як кондиціонер установити наша команда проводить ретельний аналіз приміщення для вибору відповідної системи кондиціонування та оптимального розташування внутрішнього та зовнішнього блоків. Якщо потрібно, здійснюємо і демонтаж кондиціонера. Виконуючи монтаж кондиціонерів, зовнішній блок встановлюємо таким чином, щоб він не заважав сусідам і не пошкоджував нічого поблизу. Внутрішню частину кондиціонера встановлюємо в місці, де буде забезпечений рівномірний розподіл охолодженого повітря. Незалежно від того, чи потрібен вам кондиціонер для дому, офісу чи іншого приміщення, ми готові встановити його будь-де. Ми забезпечуємо конкурентоспроможні ціни, швидкий термін виконання та повну технічну підтримку. Довіртеся професіоналам і насолоджуйтеся ідеальним кліматом у вашому домі.

Чому для монтажу кондиціонера бажано обрати саме нас :

Наш Досвід

Починаючи з 2017 року з дня заснування компанії одним з основних напрямків розвитку був визначений сегмент кондиціонування і вентиляції. У нас 7 років досвіду і більше 600 успішних об’єктів.

Дилер Кондиціонерів

Компанія «Територія Сервісу» - дилер таких відомих брендів, як : GREE, COOPER&HUNTER, Mitsubishi Electric, LG, Panasonic, Toshiba, Bosch, Haier, Neoclima, OSAKA, TCL і ін.

Найкращі ціни

Працюємо з офіційними дистриб’юторами тому у нас найкращі ціни на кондиціонери.

Гарантія на роботу

Окрім гарантії на кондиціонер, яка зазвичай 3 роки, ми надаємо гарантію на виконані роботи 5 років.

Сервісний центр

Територія Сервісу – це сервісний центр з обслуговування і ремонтів кондиціонерів, отож ваш кондиціонер буде під нашим наглядом.

Індивідуальний підхід

Ми проводимо безкоштовний розрахунок вартості монтажу кондиціонерів і зробимо вам таку комерційну пропозицію, яка вам обов’язково підійде по бюджету і умовах.

Якщо вам потрібний монтаж і кондиціонер для опалення, наша команда готова підібрати, доставити і змонтувати таке обладнання, яким ви зможете охолоджувати ваше приміщення влітку і обігрівати його в холодну пору року.

Якщо ви вже придбали кондиціонер, а тепер шукаєте майстрів, щоб його встановити – ми виконаєм цю послугу з задоволенням, не зважаючи на те, що кондиціонер був придбаний не у нас. Єдиним моментом буде тільки те, що якщо кондиціонер буде такої торгової марки, з якими ми не працюємо, то у випадку проблем саме з кондиціонером, ми не будемо допомагати вам вирішувати такі проблеми, так як в них має бути інший сервісний центр. Але якщо кондиціонер буде придбаний у нас- то ми несемо усю відповідальність і завжди вам допоможемо з вирішенням проблем.

Якщо ваш кондиціонер зламався і не підлягає ремонту, чи він став працювати не ефективно і не вдається його полагодити, то наша компанія пропонує послугу по заміні вашого старого обладнання на нове. Ми якісно і акуратно проведемо демонтаж кондиціонера попереднього  і виконаємо монтаж уже вашого нового кондиціонера.

 

 

8 причин чому ми найкращі !
8 причин чому ми найкращі !
 1. ТОВ «Територія Сервісу» - це офіційно зареєстрована компанія
 2. 7 років на ринку інженерних і сервісних послуг
 3. Більше 1000 успішно виконаних інженерних завдань нашими інсталяторами і більше 10 000 успішно виконаних замовлень нашим сервісним центром.
 4. Ми завжди на пульсі усіх інженерних інновацій.
 5. Наша команда - це професіонали своєї справи!
 6. Надаємо повний комплекс інженерно- сервісних послуг: проект, доставка, монтаж, сервіс.
 7. Гарантія 5 років на виконані роботи.
 8. Оплата готівкою і безготівкою.
Заповніть форму

для отримання консультації або зателефонуйте 

+38 (096) 80-69-639

Не передаємо інформацію стороннім особам, не спам. Дані використовуються тільки для зв`язку.
Питання - відповідь
поширені запитання
Як визначити місце розташування кондиціонера?
Щоб визначити правильне місце розташування кондиціонера потрібно враховувати такі фактори: тип та площу приміщення, розташування вікон та дверей, розташування меблів та електроприладів, пряме попадання сонця, інтер’єр та багато іншого. Найкраще звернутися до нас за допомогою!
Яку потужність кондиціонера обрати для моєї кімнати?
Перш за все потужність кондиціонера залежить від площі самої кімнати. Також від кількості осіб, які в ній перебуватимуть, наявності ізоляції вікон, тощо. Зверніться до нас за консультацією, щоб зробити правильний розрахунок потужності кондиціонера для ефективного охолодження без переплат.
Чи можна одним кондиціонером охолодити всю квартиру?
Повноцінно охолодити всю квартиру одним кондиціонером практично неможливо, оскільки він не зможе дістатися до всіх кімнат і рівномірно охолоджувати повітря. У такому випадку рекомендуємо розглянути мультизональну систему кондиціонування.
Де найкраще встановлювати внутрішню та зовнішню частину кондиціонера?
Внутрішній блок розташовується на стіні під стелею з направленим потоком повітря вгору. Зовнішній блок кріпиться на стіні (під вікном або на балконі). Точне розташування визначається індивідуально, все залежить від конкретної ситуації та можливостей.
Чи виїжджаєте ви попередньо на об’єкт?
Так, наші спеціалісти виїжджають безпосередньо на об’єкт для збору необхідної інформації: оцінки приміщення, технічних можливостей, вибору кондиціонера, його розміщення та розрахунку вартості.
Скільки триває монтаж?
Для спліт-системи, яка складається з одного внутрішнього та зовнішнього блоків, монтаж може зайняти декілька годин. Все залежить від складності роботи.
Чи можливо використовувати кондиціонер взимку для обігріву?
Так, сучасні кондиціонери оснащені інверторною функцією, завдяки якій кімнату можна як охолоджувати, так і обігрівати. Вам необхідно лише натиснути кнопку на пульті, щоб переключити функцію.
Чи є гарантія на монтаж та сам кондиціонер?
На свою роботу ми обов’язково забезпечуємо клієнтів гарантією на три роки. На сам кондиціонер діє гарантія від виробника, в середньому 2-5 років. Рекомендуємо ознайомитися з гарантійними умовами в паспорті кондиціонера.
Відгуки про нас
Відгук №1 Відгук №1
Список робіт
Звернулась до фірми для встановлення бойлера під ключ. Мені призначили майстра, який прийшов у призначений час. Роботу виконали оперативно та професійно. Майстер привіз усі необхідні матеріали із собою та встановив бойлер без проблем. Ціна послуги виявилася досить прийнятною + гарантія на виконану роботу .Результатом задоволена!
Відгук №2 Відгук №2
Список робіт
Купив рекуператор повітря і зробив монтаж - вражений результатом! Тепер вдома завжди свіже повітря, а рівень вологості та забруднень помітно знизився. Монтажники виконали свою роботу професійно і швидко. Зараз справжнє полегшення дихати і знаходитися в комфортному середовищі. Рекуператор - це дійсно вдала інвестиція в якість повітря вдома, і я раджу це всім, хто прагне покращити якість життя у своєму приміщенні.
Відгук №3 Відгук №3
Список робіт
Високій рівень обслуговування, кваліфіковані спеціалісти, гарантія, якісна сантехніка та матеріали, приємні ціни ☺️ Дякую. Задоволена , що обрала саме Вас. Рекомендую
Відгук №4 Відгук №4
Список робіт
Позитивні: Професійність, Пунктуальність, Якість обслуговування 10/10,особливо хороше ставлення та доступність,професіоналізм робітників.
Відгук №5 Відгук №5
Список робіт
Дякую. Все швидко і легко
Відгук №6 Відгук №6
Список робіт
Позитивні: Вартість, Оперативність, Професійність, Пунктуальність, Якість Сьогодні скористався послугою з ремонту душової кабіни в даній компанії. Якістю робіт і обслуговуванням - більш ніж задоволений! Зателефонував вранці, сказали що перетелефонує майстер до 20хв. Майстер перетелефонував, домовились о котрій годині приїде. Приїхав, оцінив «маштаб трагедії», дав варіанти вирішення, обрали кращий варіант для мене, поїхав, привіз все необхідне, зробив заміну, склав акт виконаних робіт я розрахувався. Оперативно, якісно, за помірну ціну. Рекомендую! p.s. Майстер - Степан.
Відгук №7 Відгук №7
Список робіт
Позитивні: Вартість, Оперативність, Професійність, Пунктуальність, Якість
Відгук №8 Відгук №8
Список робіт
Сподобалось:Чудове обслуговування, чітке визначення проблеми, швидко та якісно. Додаткове обслуговування тієї проблеми яку ми не могли виявити Не сподобалось: - Загальне враження:Проблема полягала в тому, що у нас текла вода з під піддону в душі. Ми думали, що це тече сифон і вже збиралися змінювати піддон щоб мати постійний доступ до сифону (в нас за рік вже вдруге текло з під душу і вперше до нас приїхали майстри (з іншої фірми), які мусили демонтувати піддон щоб замінити сифон). Викликали майстра trs. З першого погляду майстер Степан сказав, що це не сифон, а просто силікон відшарувався і тому протікає там. Він зробив в піддоні ревізійні дверцята для перевірки чи теорія майстра правильна (спойлер вона була на 100% правильною), засиліконив повністю душову кабіну по периметру, а також змінив клапан для зливу в пральній машинці і дав кілька практичних порад щодо чищення труб. Робота зроблена швидко і якісно. Дуже вдячна за економію наших грошей та практичному підході до обслуговування.
Відгук №9 Відгук №9
Список робіт
Сподобалось:Замовив кондиціонер разом зі встановленням.Все дуже якісно і швидко та на висоті! Загальне враження: Дуже сподобалось.Рекомендую!!!
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Наш facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі facebook
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.