ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Корисна інформація

Монтаж електрики в новобудові: від планування до завершення фото
Монтаж електрики в новобудові: від планування до завершення
Сьогодні важко уявити повсякденне життя без доступу до електроенергії. Більшість обладнання, яке забезпечує комфортну діяльність у сучасному світі, працює на ній....
Облаштування ванної кімнати фото
Облаштування ванної кімнати
Ванна кімната – це «вишенька на торті»; особливий куточок в кожному домі, де комфорт та естетика поєднуються, створюючи унікальний простір для розслаблення та оздоровлення.
Як продовжити термін служби бойлера? фото
Як продовжити термін служби бойлера?
Часто ми забуваємо про наявність вдома водонагрівача до того моменту, поки він не починає створювати незручності або, що ще гірше, несподівано виходить з ладу. Регулярне технічне обслуговування водонагрівача є основним аспектом володіння будинком, що забезпечує довговічність, ефективність і безпеку цього важливого приладу.
Важливість щорічного обслуговування газового котла фото
Важливість щорічного обслуговування газового котла
Коли температура на вулиці падає, газовий котел стає фактично серцем вашої системи опалення, зберігаючи тепло та комфорт у вашому домі. Щоб забезпечити безперебійну роботу та довговічність котла, необхідне регулярне обслуговування.
Чому рекуператор повітря обов’язково треба мати у себе вдома? фото
Чому рекуператор повітря обов’язково треба мати у себе вдома?
Якість повітря всередині кожного приміщення, в яких ми щодня перебуваємо, серйозно впливає на якість нашого життя, здоров’я, а також працездатність.
«ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ» – ДОСВІДЧЕНА СЕРВІСНА КОМПАНІЯ В БАГАТЬОХ ГАЛУЗЯХ фото
«ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ» – ДОСВІДЧЕНА СЕРВІСНА КОМПАНІЯ В БАГАТЬОХ ГАЛУЗЯХ
«Територія Сервісу» - це компанія, яка вже багато років поспіль займається сервісним обслуговуванням сантехніки, електрики, газових та електричних котлів, теплових насосів, бойлерів, систем кондиціонування в Івано-Франківську та області.
Вибираємо опалення для квартири фото
Вибираємо опалення для квартири
Як обігріти квартиру? Це питання стає все більш актуальним, особливо перед початком зими. В опалювальний сезон кожного з нас більше турбує температура у власних чотирьох стінах, ніж на вулиці. Однак, щоб система опалення в квартирі працювала відповідно, необхідно правильно її підібрати. Варіантів для індивідуального опалення квартири досить багато, але не всі вони кожному підходять. Давайте визначимо основні переваги індивідуального опалення, які види опалення квартири доступні та розглянемо їх сильні і слабкі сторони.
Монтаж опалення будинку - на що звернути увагу? фото
Монтаж опалення будинку - на що звернути увагу?
Яке опалення краще для приватного будинку, щоб ефективно його обігріти і платити за опалення якомога менше? З цієї статті ви дізнаєтеся більше про види опалення будинку, відмінності між ними і на основі цього зможете прийняти рішення, обравши для себе найкраще опалення для приватного будинку. Підвищення опалювальної енергоефективності для нової оселі – це вже не просто забаганка, а конкретна потреба.  Проблема в тому, що вибір хорошої системи опалення ще ніколи не був таким широким, тому перш ніж обирати, дізнайтеся про них більше.
Наш facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі facebook
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.