ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Важливість щорічного обслуговування газового котла

(14.12.2023)

Коли температура на вулиці падає, газовий котел стає фактично серцем вашої системи опалення, зберігаючи тепло та комфорт у вашому домі. Щоб забезпечити безперебійну роботу та довговічність котла, необхідне регулярне обслуговування. Його відсутність може негативно вплинути на продуктивність котла, зробити ваш дім небезпечним і збільшити ваші комунальні витрати. Щорічне обслуговування газових котлів, на жаль, часто ігнорується, створюючи для вас самих неприємності, поломки, незаплановані витрати на ремонт та заміну запчастин. У цій статті ми розкажемо вам, як щорічне обслуговування та чистка котлів Івано-Франківськ принесе користь вашому дому і вашому гаманцю. Щоб детальніше дізнатися про послугу перейдіть за цим посиланням https://tr-s.if.ua/viklik-majstra/remont-kotliv/ .

ПЕРЕВАГИ ЩОРІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ КОТЛА :

Зниження витрат енергії
Підвищення ефективності котла та регулярне технічне обслуговування запобігають накопиченню димових газів, тим самим забезпечуючи безперебійну роботу котла, що зменшує споживання палива. Це дозволить вам зберегти витрати на енергію на низькому рівні, одночасно зменшуючи забруднення навколишнього середовища.

Гарантія на котел
Відсутність щорічного технічного обслуговування газового котла призводить до автоматичної втрати гарантії та будь-яких переваг, пов’язаних з нею. Багато виробників котлів вимагають щорічного техобслуговування для збереження гарантії. Не виконавши умови виробника та у разі виникнення будь-яких проблем з котлом, ви зобов’язуєтеся сплати усі витрати на ремонт.

Економія грошей на непередбачуваний ремонт
Регулярні перевірки та технічне обслуговування газового котла підвищують надійність вашої системи опалення та зводять до мінімуму будь-які майбутні ремонти. Щорічна перевірка допомагає миттєво вирішити будь-яку проблему до того моменту, поки вона не перетвориться на серйозний та дороговартісний ремонт.

Підготовка до опалювального сезону
Настійно рекомендується провести технічне обслуговування газового котла до початку настання холодів. Коли всі одночасно увімкнуть опалення, а котел виявиться несправним, або, що ще гірше, зовсім зламаним, сервісна компанія не зможе у швидкому темпі вирішити вам цю проблему, через велику кількість звернень. Тому рекомендуємо перестрахуватися і замовити ремонт газових котлів в Івано-Франківську заздалегідь, не створюючи нікому зайвих клопотів.

Продовження терміну служби вашого котла
Доглянутий та справний газовий котел матиме більший термін служби, ніж котел, який не обслуговувався вже багато років. Плановий огляд не тільки забезпечать безперебійну та ефективну роботу вашого котла, але і допоможе виявити та усунути незначні проблеми, які продовжать термін служби вашого котла. Однак просимо зауважити, якщо ваш котел працює орієнтовно 15 років, ви маєте розуміти, що він уже не буде працювати так ефективно, як раніше. У таких випадках ми рекомендуємо заміну котла, щоб підвищити ефективність вашої системи опалення.

ЩО САМЕ РОБИТЬ МАЙСТЕР ПІД ЧАС ОБСЛУГОВУВАННЯ КОТЛА?

  • Перевіряє, чи ваш котел працює належним чином, чи правильний тиск в системі та чи задоволені ви його поточною продуктивністю.
  • Перевіряє загальний стан котла на наявність ознак корозії або протікання.
  • Оцінює роботу вентиляційної системи та виведення продуктів згоряння.
  • Очищає, де це необхідно, фільтр системи опалення, і переконується у правильній роботі теплообмінника.
  • Оцінює стан циркуляції води і перевіряє налаштування та параметри котла для його оптимальної роботи.
  • Видає вам Акт виїзду на об’єкт, як доказ про здійснений технічний огляд котла та рекомендації щодо користування.

Після того, як ви отримаєте Акт виїзду на об’єкт, який засвідчує, що ваш котел працює належним чином, є безпечним і відповідає поточним стандартам і вашим власним вимогам, наша компанія робить нагадування на наступний рік про планове обслуговування котла. У разі виявлення будь-яких проблем на заміну запчастини ми зв’язуємося з виробником і здійснюємо безкоштовну заміну, відповідно до дотриманих умов гарантії. Як сервісна компанія ми здійснюємо гарантійне обслуговування котлів вайлант, ремонт котлів вісман, Italtherm, Protherm, Bosch, Buderus, Viessmann, Fondital, Nova Florida, Hi-therm, Demrad… Що б не трапилося, наш майстер по ремонту котлів Івано-Франківськ зробить усе, щоб ваш котел якнайшвидше запрацював.

ЯК ЗАМОВИТИ ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД КОТЛА?

Не чекайте, поки ваш котел остаточно вийде з ладу. Забезпечте ефективність та безпеку вашої системи опалення за допомогою нашої професійної сервісної компанії «Територія Сервісу». Наші досвідчені сервісні інженери готові забезпечити першокласне обслуговування котлів Івано-Франківськ та забезпечити безперебійну роботу вашого котла протягом року.

Щоб замовити обслуговування чи ремонт газового котла Івано-Франківськ, перейдіть за цим посиланням та зателефонуйте нам https://tr-s.if.ua/kontaktyi/ . Наша команда з радістю допоможе вам і домовиться про день виїзду майстра.

Наш facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі facebook
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.