ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

«ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ» – ДОСВІДЧЕНА СЕРВІСНА КОМПАНІЯ В БАГАТЬОХ ГАЛУЗЯХ

(20.10.2023)

Вихід з ладу газового котла чи несправність кондиціонера, збій електрики чи витік з бойлера – події, які неможливо передбачити. Навіть найменші дефекти можуть істотно перешкоджати вашій життєдіяльності, як вдома, так і на роботі. «Територія Сервісу» - це компанія, яка вже багато років поспіль займається сервісним обслуговуванням сантехніки, електрики, газових та електричних котлів, теплових насосів, бойлерів, систем кондиціонування в Івано-Франківську та області. Ми вирішуємо будь-яку проблему, яка пов’язана з будь-якою із цих галузей. Ми працюємо ефективно, результативно та швидко, усвідомлюючи, наскільки цінним є ваш час і задоволення від нашої роботи. У сервісно-інженерній галузі працюємо вже багато років, і наш персонал має достатній рівень кваліфікації, щоб справитися з різними завданнями.

НАДІЙНІ СЕРВІСНІ ПОСЛУГИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Наші послуги включають в себе широкий спектр робіт, пов'язаних з сантехнікою, електрикою та обслуговуванням систем опалення і кондиціонування.

► Сантехнік на дім:

 • Монтаж та ремонт водопровідних систем.
 • Встановлення сантехнічного обладнання (унітази, ванни, раковини…).
 • Монтаж та ремонт систем водовідведення і каналізації.
 • Технічний ремонт та монтаж електричних водонагрівачів.

► Електрик на дім:

 • Монтаж та ремонт електропроводки, розеток та освітлення, тощо.
 • Модифікація існуючої електросистеми.
 • Виправлення неполадок та аварійних ситуацій.

► Обслуговування та ремонт систем опалення та кондиціонування повітря:

 • Монтаж та ремонт газових\електричних котлів, теплових насосів, радіаторів.
 • Технічне обслуговування та ремонт кондиціонерів.
 • Виправлення неполадок та аварійних ситуацій.

► Консультації:

 • Поради з питань вибору та встановлення обладнання.
 • Розробка інженерних проектів та планів.

зображення в статтях приклад

Всі ваші замовлення обробляються в день звернення. До кожного замовлення ми підходимо індивідуально, намагаючись якнайкраще виконати поставлене завдання. Нас відрізняє сумлінність і висока оперативність, швидка реакція на кожен дзвінок і доступні ціни. Якість наших послуг найкраще демонструють позитивні відгуки наших клієнтів, які можна прочитати на нашому сайті. Якщо ви з Івано-Франківська чи області і потребуєте досвідченого майстра, який швидко і назавжди вирішить проблему з будь-яким обладнанням, радимо вам скористатися нашими послугами. Ми обов'язково вирішимо вашу проблему.

ВИКЛИК МАЙСТРА НА ДІМ

Якщо ви помітили навіть найменшу несправність з котлом, бойлером, кондиціонером, електрикою чи сантехнікою, викличте нашого майстра сьогодні, не відкладайте на потім! Телефонуйте та записуйтеся на зручну для вас дату. Ми приїдемо, вислухаємо ваші потреби, дамо рекомендації, підготуємо розцінки за роботу і приступимо до виконання. Ви та ваш дім заслуговуєте на безпечне  та комфортне життя.

Наш facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі facebook
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.