ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Чому рекуператор повітря обов’язково треба мати у себе вдома?

(01.12.2023)

Якість повітря всередині кожного приміщення, в яких ми щодня перебуваємо, серйозно впливає на якість нашого життя, здоров’я, а також працездатність. Це залежить від того, що кількість СО2 в повітрі у невентильованих приміщеннях набагато більша, ніж у постійно вентильованих; всередину приміщення весь час потрапляють забруднюючі речовини та неприємні запахи; кожне приміщення, без виключення, завжди має недостатню вологість повітря. Традиційне провітрювання кімнати у таких випадках не допомагає. До того ж, традиційне провітрювання змушує витрачати велику кількість теплової енергії, яка просто «тікає» з кімнати. За належну вентиляцію має відповідати не вікно, а спеціальне обладнання, яке змушує повітря рухатися і очищуватися. Саме тому рекуперація є незамінним елементом життєдіяльності сучасних будівель для якісної вентиляції та чистого і здорового середовища.

Що таке рекуператор повітря?

Рекуператор – це якраз саме те спеціальне обладнання, яке працює за принципом припливно-витяжної системи вентиляції з рекуперацією тепла. Його основним завданням є збалансована подача свіжого повітря всередину приміщення і видалення вже використаного повітря назовні. Також він оснащений теплообмінником. Саме завдяки йому тепло рекуперується у відпрацьованого повітря і передається свіжому повітрю. Найбільшим плюсом рекуператора – це економія енергії, що витрачається для опалення будинку зимою і охолодження літом. Навіть незважаючи на пору року, ви можете отримувати задоволення від свіжого повітрям в оптимальній кількості без необхідності відкривати вікна та без дратівливих шумів з вулиці. Ознайомтеся з асортиментом якісних рекуператорів в нашому інтернет-магазині, перейшовши за цим посиланням https://trs.if.ua/rekuperatori/brand-prana .

Які проблеми вирішує рекуператор повітря?

  1. Вентиляція приміщень: Рекуператори дозволяють забезпечити ефективну вентиляцію, забезпечуючи постійний обмін свіжим та відпрацьованим повітрям в приміщенні.
  2. Енергоефективність: Вони дозволяють зберігати тепло, передаючи його з витяжного повітря до свіжого припливного, що допомагає знизити енергоспоживання та опалювальні витрати.
  3. Оптимізація вологості: Рекуператори регулюють вологість повітря, забезпечуючи комфортні умови в приміщенні.
  4. Фільтрація повітря: Вбудовані фільтри допомагають очищати повітря від пилу, алергенів та інших забруднюючих речовин, поліпшуючи якість внутрішнього повітря.
  5. Зниження вологоутворення: Рекуператори допомагають уникнути утворення конденсату в системі вентиляції, що може призводити до плісняви та інших проблем.
  6. Усунення запахів: Фільтри рекуператора усувають неприємні запахи, роблячи повітря більш приємним для проживання.

Рекуператор та кондиціонер – чи можна поєднувати ці дві системи?

Користування рекуператором не заважає встановленню кондиціонера і навпаки. Тим більше – ці два пристрої ідеально доповнюють одне одного і спільно працюють на оптимізацію витрат на електроенергію. Користування рекуператором досить непогано зменшує витрати, пов’язані з отриманням відповідної температури повітря від кондиціонера. Внаслідок цього кондиціонери працюють рідше і споживають набагато менше електроенергії, ніж у будівлях без рекуперації. Проте пам’ятайте, що рекуператор в жодному разі не замінить ні систему опалення, ні кондиціонування. Він відповідає лише за вентиляцію будівлі. Детальніше про поєднання рекуператора та кондиціонера дізнайтеся у цій статті https://trs.if.ua/usi-novini/rekuperator-chi-konditsioner-shcho-obrati .

З чого почати встановлення рекуператора?

Найперше, що вам треба знати – це те, що встановлення рекуператора не повинно починатися з його покупки. Перед початком встановлення рекуператора необхідно звернутися до спеціалізованої компанії, а саме – «Території Сервісу», щоб зібрати усі технічні характеристики. Варто не забувати, що кожна будівля різна, має різне розташування кімнат, різну площу (в тому числі окремих кімнат), а також різну потребу в свіжому повітрі, яка залежить від кількості мешканців і часу перебування  вдома. Тому вибір, розташування і ефективність роботи рекуператора безпосередньо залежить від професійного встановлення і правильного обрахунку, враховуючи кількість повітря, яке подаватиметься до конкретного приміщення, діаметра отвору в стіні, потужності і моделі самого рекуператора, який буде подавати свіже повітря в кімнату. Правильне і професійне встановлення, є ключовим для повноцінного успіху цієї інвестиції.

Початок форми

Приймаючи рішення про монтаж рекуператора, слід планувати його ще на етапі створення проекту будинку. У разі встановлення рекуператора у вже заселеному будинку робота буде трохи ускладненою та передбачатиме невеликого ремонту. Тому гарним рішенням буде поєднати встановлення системи рекуперації з внутрішніми змінами та ремонтними роботами. Проте для нашої компанії «Територія Сервісу» значення не має, ми встановимо його з будь-якою складністю та за будь-яких обставин. Щоб замовити встановлення рекуператора в Івано-Франківську та дізнатися, що включає в себе процес встановлення, перейдіть за цим посиланням https://tr-s.if.ua/ventilyaciya/montazh-rekuperatoriv/ .

Наш facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі facebook
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.