ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Встановлення місцевої промислової вентиляції в цеху, м. Івано-Франківськ

(07.02.2024)

На цьому об’єкті ми змонтували систему місцевої промислової вентиляції в цеху, в якому розміщені 12 лазерних установок для порізки фанери. Перед встановленням ми провели оцінку потреб цеху і розробили індивідуальний проект системи вентиляції. Після погодження встановили промислові витяжні двигуни типу «равлик», продуктивністю 9000м3. Ці вентилятори здатні швидко та ефективно видаляти великі обсяги повітря з приміщення, що дозволяє швидко відсмоктувати вологу, запахи, дим, та інші забруднення.

Загалом вентиляційна система у цьому промисловому приміщенні допомагатиме у відведенні тепла, що утворюється під час процесу лазерної порізки, та запобігатиме перегріву матеріалів. Встановлена вентиляція також буде зберігати оптимальні умови температури та вологості і видаляти дрібний пил, що важливо для забезпечення комфорту працівників, ефективності обладнання та точності роботи.

Також для більшого комфорту ми передбачили в проект шумоглушники на вході і на виході, які знижують рівень шуму, що генерується вентиляційною системою, особливо при великому потоці повітря та високих обертах вентиляторів, і знижують втрату енергії вентиляторів, а це в свою чергу впливає на витрати за електроенергію.

Початок форми

 

 

 

 

 

Наш facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі facebook
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.