ТЕРИТОРІЯ СЕРВІСУ
ПН-СБ: 9.00 - 18:00

Монтаж теплового насоса, опалення, вентиляції, кондиціонування у приватному будинку, с. Угорники

(27.11.2023)

На цьому об’єкті змонтована котельня на основі бренду Vaillant (тепловий насос потужністю 12кВт типу повітря-вода, бойлер, буферна ємність, котел, насосні групи). Тепловий насос забезпечує в будинок тепло і гарячу воду, також спроектована система рециркуляції гарячої води.

Будинок обігрівається за допомогою теплої підлоги і радіаторів. Система опалення облаштована індивідуальною і зональною системою управління температурою бренду TECH. В кожній кімнаті зокрема розташовані спеціальні датчики, які допомагають регулювати температуру підлоги і повітря через wi-fi.

Cистема охолодження здійснюється завдяки кондиціонерам мультиспліт-системи бренду GREE (4 внутрішніх блоки і 1 зовнішній).

Також спроектована система припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла на 300м3 та гнучкими антибактеріальними повітропроводами. Подача повітря здійснюється через дизайнерські дифузори прихованого монтажу.


 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Наш facebook
Приєднуйтесь до нас в мережі facebook
Підписатися
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.